Endocare

Abistaja juhitav ratastool

ISO: 12.22.18

Täishind: 55,00 €/kuu

Patsiendi omaosalus: 5,50 €/kuu

Premium-TIM on moodsa disainiga alumiiniumist PREMIUM klassi ratastool, millel on eemaldatav polster ja padjaga kokkuklapitav seljatugi, mis on mõeldud inimestele, kellel on probleeme iseseisva liikumisega. See on ülikerge – see kaalub olenevalt istme suurusest kuni 15,5 kilogrammi. Ratastool on standardvarustuses varustatud kallutusvastaste ratastega, mis tagab erakordse kasutusmugavuse ja -ohutuse.
Lisaks on see ratastooli versioon varustatud eemaldatava pead stabiliseeriva peatoega, millel on vertikaalne ja horisontaalne reguleerimine, et tagada kasutajale mugav asend.

KERGUS – see on ülikerge ja käepärane ratastool, mis kaalub alates 13,5 kg. Seda on lihtne tõsta ja liigutada, mistõttu on see äärmiselt praktiline ja lihtne kasutada.

PRAKTILISUS – Ratastoolil on eemaldatav õhuline polster, mis muudab puhtuse hoidmise lihtsamaks ja parandab oluliselt kasutusmugavust.

OHUTUS – Ratastool on varustatud ümberminekuvastaste ratastega, mis muudab selle väga manööverdatavaks ja tagab kasutajale maksimaalse ohutuse.

MODERNUS – Ratastool on tänu uusimate tehnoloogiliste lahenduste kasutamisele ülimalt kaasaegne.

Varustus:

  • Peatugi
  • Võtmete komplekt
  • Pump

Telli renditoode koju

ET